İntizam Süt ve Süt Ürünleri

40 Yıllık Bir Tecrübenin Var Oluşu.

ilk 1970 senesinde ''UNKAPANI'' nda Beyaz peynir sektörüne girilmiştir.. 15 senelik süre zarfında 1985 yılında unpanının yıkılıp yerine RAMİnin inşaa edilmesinden sonra şirketimiz ramiiye taşınmıştır.. peynir sektöründe Büyük bir Tecrübe kazanan Şirketimiz 2003 senesinde yüksek deneyimini imalaata aktarmıştır İNTİZAM adı altında ve kısa sürede Türkiye'de adını Duyurmuştur.. Büyük talep üzerine şirketimiz 2007 sene'sinde MEGA CENTER e taşınmıştır.. ..


Neden İntizam Peynirleri | Doğal Beslen, Sağlıklı Kal

Katkısız Ürünler Üreticiden Sofranıza

Katkısız ürünlerle beslenmenin, sağlığın en büyük şartı olduğu günümüzde, doğru tercihlerle bağışıklık sisteminize hediyeler sunacağınız; Trakya'nın kadim topraklarından doğan ürünleri, sofranıza ulaştıran doğal ürünler markasıyız.

Müşterı Odaklı En İyisi ve En Tazesi İle

İntizam ve Dembaba Markasıyla satın aldığınız tüm ürünler, en iyisi ve en doğal' seçilerek sizlere ulaştırılıyor. Tek hedefimiz, müşterilerimizi daima mutlu ve sağlıklı görmek. İntizam ve Dembaba Markasıyla yapacağınız alışverişlerden memnun kalmanız bizim için oldukça önemli. .

40 Yıllık Bir Tecrübenin Var Oluşu.

Memnuniyetinizi arttırmak için öneri ve şikayetlerinizi can kulağıyla dinliyor, daha iyi bir müşteri deneyimi sunabilmek için iletişim sayfamızdan görüş ve önerilerinizi yazabilirsiniz.

×